Hizmetlerimiz

Kanepe Döşeme Gelişen teknoloji ve trendler ile her yeni gün farklı ihtiyaçlar doğmaktadır. Biz insanlar etrafımızda ki pek çok eşya ile anılarımız, yaşantılarımız, geçirdiğimiz zaman vasıtasıyla bağ kurabiliriz. Kurulan bu bağ neticesinde bu eşyalardan öylece kurtulmak bizler için asla kolay değildir. Fakat modasının geçmesi, eskimesi, yıpranması gibi sebepler bize başka çare bırakmaz. İşte bu zamanlarda kanepe döşeme sektörü karşımıza çıkar.
Maliyet olarak sil baştan koltuk ya da kanepe almaktan daha ucuz olan kanepe döşeme bu alanda bizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle bu sebep kanepe döşeme sektörüne olan talebin artmasına sebep olur. Pek çok seçeneğin söz konusu olduğu bu sektörde firmamız Retro mobilya pek çok artısıyla diğer rakip firmalardan çok önde yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için büyük bir özveri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Müşterilerimize Verdiğimiz Hizmetler

Firmamıza ulaşmanız halinde bize bildirdiğiniz konumdan kanepeleriniz elemanlarımız tarafından teslim alınır. Sizin kararlarınız ile ilerleyen bu süreçte önce kumaşa karar vermeniz istenir. Siz kumaşa karar verdikten sonra kanepelerinizin eski kumaşı sökülür. Sonrasında ölçüsü alınan kanepelerinize uygun aletler Retro kanepe döşeme işlemi gerçekleştirilir.

Tecrübeli elemanlarımız ve aletlerimiz ile kanepeleriniz hiçbir hata olmaksızın temelden değişip yenilenir. Sırasıyla bütün Koltuk döşeme işlemi gerçekleştirilen kanepeleriniz son bir kalite kontrolden geçerek siz değerli müşterilere tam zamanında teslim edilir.  Temiz ve kaliteli işçiliğimiz ile ucuza yepyeni kanepelere kavuşmuş olursunuz.

Kanepe Döşemede Neden Biz?

Öncelikle firma olarak ucuza kaliteyi siz değerli müşterilerimizin ayaklarına getirmekteyiz. Temiz, kaliteli ve özenli işçiliğimiz sektörde bizi hep ileri taşımaktadır. Bunun yanında bütçe dostu fiyat politikamız ile her kesimden müşteriye hitap etmeyi amaçlar nitekim geniş fiyat seçeneklerimiz ile de başarılı oluruz.

Sektörün en iyi en çalışkan elemanlarını bünyemizde barındırır, güler yüzlü çalışkan kimlikleriyle sizlerin karşısına çıkarırız. Kaliteli işçiliğimiz de işinin ehli elemanların eseridir. Bunların yanı sıra Chester kanepe döşeme işi için son teknoloji makinalar kullanan firmamız sizlere kaliteli hizmet vermek için elinden geleni yapmaktadır.

Koltuk Döşeme ve tamir işlemi için sizlere geniş kumaş seçenekleri sunan firmamız bu konuda da çok titizdir. Dayanıklı ve kolay temizlenebilir kumaşları ile firmamız ev hanımlarının yanındadır. Pek çok farklı model, renk ve deseni sizlere sunarak firmamız, tüm müşterilerimizin beğenisini kazanmayı amaçlamaktadır.

 Hizmetlerimiz:
  • Proje Tasarımı
  • Mobilya Döşeme
  • Mobilya Bakımı ve Onarımı
  • Antika Tamiri
  • Gomalak El Cilası
  • Mobilya Cilası
  • Stor Perde
  • Retro Mobilya Döşeme olarak, günlük hayatta kullandığınız mobilyaların ,tümü veya bir parçası veya üzerindeki süsleme, çizgi, şekil, biçim, renk, doku, malzeme veya esneklik gibi, insan duyuları ile algılanan çeşitli unsur veya özelliklerini birlikte değerlendirerek, kaliteden taviz vermeden, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarında mutlu ve huzurlu yaşamanız için daha çok çalışmaktayız.
  • Tek amacımız, en üst kalitede,en iyi şartlarda, siz saygı değer müşterilerimize en iyi şekilde ürünlerimiz ile hitap etmektir.